درباره ما

درباره ما۱۳۹۷/۱۰/۲۴ ۱۴:۲۶:۴۶

سیگنال بورس

به سیگنال بورس خوش آمدید.

مجموعه سیگنال بورس فعالیت حرفه ای خود را از سال ۱۳۸۱ در زمینه تحلیل تکنیکال و خرید و فروش سهام شروع کرده و طی سال های متوالی خرید و فروش سهام با تیمی بسیار حرفه ای  و با تجربه فعالیت خود را در روز به روز در این زمینه گسترش و ادامه می دهد و با هدفمندی به اندازه ظرفیت خود در راستای اعتلای کشور اسلامی عزیزمان پیشرو فعالیت های افتصادی در زمینه های :

آموزش بورس بواسطه اساتید با تجربه به صورت کلاس های حضوری ، وبینار های آنلاین و جزوات آموزشی و فایل های تصویری آموزشی گام به گام در زمینه خرید و فروش سهام

پذیرش سرمایه و ایجاد حساب های کاربری جهت مشارکت با علاقه مندان به فعالیت در زمینه بورس با رعایت کامل مسائل شرعی با انعقاد قرارداد های اسلامی و

ایجاد فرصت با عضویت در سایت جهت کسب درآمد برای افراد علاقمند و موفق در زمینه خرید و فروش سهام بواسطه ارائه سیگنال جهت ترید

ارائه سیگنال های تخصصی اساتید با تجربه و کارآمد و موفق در ارائه سیگنال های ویژه و پر بازده و در بازه های زمانی مختلف و ….

می باشد.

میزان پیشبرد اهداف سیگنال بورس

سیگنال بورس با تلاش بی وقفه سعی دارد که با بروز کردن اطلاعات و دانش خود بهترین سبد سهام را برای کاربران این سایت آماده نماید.

این مجموعه تلاش می کند با برنامه ریزی هدفمند در زمینه آموزش بتواند حاشیه امن کامل را برای کاربران و دانشجویان زمینه ترید سهام فراهم کند.

این مجموعه تلاش می کند بیشترین بازده و مسئولیت را در قبال سرمایه ی کاربران با تأمین و تضمین امنیت بواسطه قراردادهای اسلامی و در چهارچوبه ی شرع به ارمغان بیاورد.

مجموعه سیگنال بورس سعی دارد با ایجاد بستر هایی هدفمند ، علاوه بر افزایش تجربه و دانش کاربران سایت زمینه ای برای کسب درآمد و ایجاد انگیزه در جهت گسترش تجارت الکترونیک و مشارکت اعضاء و مشترکان سایت ایجاد نماید.

مهارتهای ما

ارائه سیگنال پر بازده ۴۷
آموزش های سیگنال بورس ۸
پذیرش سرمایه ۸۴
ایجاد درآمد برای کاربران ۵

انجمن ها

بازار نقدی بورس در یک نگاه
وضعیت بازار بسته 
شاخص کل 183,448.80

81.42
شاخص كل (هم وزن) 28,126.62

(180.09)
ارزش بازار
6,976,182.681 B
اطلاعات قیمت 97/8/12 12:41:37
تعداد معاملات 143,823
ارزش معاملات
7,817.578 B
حجم معاملات
2.433 B
Last Minute Vacations Package

 50%  عضویت ویژه با تخفیف

همین الان ثبت نام کنید
!بعلت محدودیت زمانی، برای ثبت نام عجله کنید 
close-link